+38 (067) 434-60-64

Бриф

Розкажіть, що вас цікавить

 

Lviv Medical Center — мережа офтальмологічних клінік, в яких пропонують лікування зору за останніми світовими стандартами. У закладах надають повний спектр послуг: від оглядів і підбору окулярів до складних хірургічних втручань.

 

https://lvivmedicalcenter.com/

Завдання

 

Перед нами стояло завдання комплексно просувати послуги Lviv Medical Center. Для цього ми вирішили зробити акцент на просування сторінок у соцмережах, розробку корпоративного сайту та вдосконалення робочих процесів у клініці. Крім цього, щоб сторінки, сайт і контент від LMC був впізнаваним, слід було попрацювати й з брендингом.

 

Опис проекту

 

Для Lviv Medical Center ми розробили простий та стильний корпоративний сайт, наповнили його текстами та якісними фото, налаштували рекламу. Контент у соцмережах адаптували до потреб цільової аудиторії, зробили його подачу простою для пересічного користувача. Вдосконалили робочі процеси у клініці завдяки маркетинговим і бізнес-консультаціям, навчанню персоналу.

 

Брендинг

У рамках проекту ми розробили брендбук із детальним описом логотипа, фірмових кольорів і можливих варіантів їхнього використання. Логотип Lviv Medical Center складається з гліфа (адаптована емблема, що зображає кадуцей або жезл Меркурія), вертикальної лінії та шрифтової композиції. Всього є три варіанти логотипа: на світлому, темному та кольоровому фоні.

block 5 image
               Не допускається використання будь-яких кольорів, окрім фірмових, а також шрифтів, ліній, контурів, тіней, деформацій, 
              додаткових елементів тощо, не передбачених у логотипі. Крім цього, неприпустимими є будь-які обертання, стискання чи
                                      розширення логотипа, які можуть спотворити його початковий вигляд.
block 5 image

Кольори

Фірмові кольори Lviv Medical Center: білий, коричневий та зелений. Білий — основний, адже він є гарним полотном для розміщення елементів. А коричневий та зелений потрібні для того, аби вдало розставляти акценти. Кольорову гаму легко комбінувати й адаптувати до будь-якого формату.

block 5 image

Візитівка / бланк-скерування

block 5 image

block 5 image

Веб

Для Lviv Medical Center ми розробили функціональний сайт, зручний та зрозумілий для цільової аудиторії клініки. Крім цього, створили для ресурсу простий та корисний користувачам контент.

block 5 image

Головна сторінка

block 5 image

block 5 image

Сторінка блогу

block 5 image

Адаптивна версія

Оновлений сайт добре показується і на комп’ютерах, і на мобільних пристроях. Весь функціонал безперебійно працює на різних гаджетах, а дизайн адаптується до будь-якого формату.

block 5 image

block 5 image

СММ

Для сторінок Lviv Medical Center у фейсбуці та інстаграмі ми створили інформативні рекламні пости з якісними зображеннями, подбали про єдину стилістику сторінок. Фото- та текстовий контент підвищують обізнаність у послугах закладу та сприяють зміцненню довіри до клініки, а в поєднанні з вдало налаштованою рекламою — продають цільовій аудиторії.

Аналітика

Щоб вимірювати ефективність своєї роботи, ведемо аналітику. Вона дозволяє стежити за кількістю переходів на сайт і джерелами їхнього надходження. Крім цього, ми можемо побачити, які рекламні заклики працюють краще, а які гірше, і на основі цих даних — постійно вдосконалювати контент.

slide image

slide image

block 5 image

Фотозйомка

Для Lviv Medical Center ми провели фотозйомку на виїзді, адже нам були потрібні знімки не лише команди, а й самої клініки та її устаткування. Коли мова йде про лікування у приватній клініці, показати комфортний та сучасний простір з сучасною апаратурою — дуже важливо.

slide image

slide image

slide image

slide image

slide image

Консультування та підтримка клієнта

Наша команда надала Lviv Medical Center повний консультаційний пакет, що включає роботу з персоналом клініки, допомогу у налагодженні робочих процесів, а також щомісячні консультації щодо маркетингу та бізнес-процесів.