+38 (067) 434-60-64

Популярна стаття

Як презентувати товар так, щоб його захотіли купити

Читати
article author photo
Анна Шилопише... Бізнес як у кіно: які ідеї ховаються в «Людині, яка змінила все»
Знати, що таке «перша база» й чим кетчер відрізняється від пітчера, для розуміння цього фільму зовсім не обов'язково. Зате там можна знайти цінну інформацію про іншу не менш захопливу гру — управління командою та ведення бізнесу.
article image
calendar icon28.04.2021
article author photo
Саша Антонишинпише... Брендбук та інші слова на «Б»: як створити свій посібник зі стилю
Брендбук, брендування, бренд, брендинг… Людина, яка не зіштовхується з цими поняттями щодня, може легко в них заплутатися. Розповідаємо, що означає кожне з них, а також говоримо більше про брендбук: коли він потрібен та як має виглядати.
article image
calendar icon14.04.2021
article author photo
Грабовська Оксанапише... Українські стартапи, які варто побачити
Сьогодні українські стартапи впевнено завойовують світовий ринок завдяки іноземним інвестиціям. Наші краяни розвивають свій продукт, залучають інвестиції з багатьма нулями та створюють офіси і в Україні, і за її межами. Цікаво, хто вони? У цій статті згадуємо про 10 найцікавіших (на нашу скромну думку) стартапів українського походження.
article image
calendar icon05.04.2021
article author photo
Грабовська Оксанапише... Що таке контент-план і як з ним працювати
Якщо коротко, контент-план — це розроблені та розплановані на певний період публікації. А от про те, як формувати такий план, що він має містити та як загалом з ним працювати, говоримо у статті.
article image
calendar icon01.03.2021
article author photo
Грабовська Оксанапише... Що насправді передбачає мовний закон для бізнесу
16 січня 2021 року набрав чинності закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Чимало його пунктів безпосередньо стосуються роботи бізнесу: як онлайн, так і офлайн. Тож у цьому блозі говоримо про те, як працювати бізнесу за умовами нового закону та чому потрібно це робити.
article image
calendar icon05.02.2021
article author photo
Грабовська Оксанапише... Топ стартапів 2021, або У що вигідно зараз вкладати гроші
Коли ми відкриваємо власний бізнес, найчастіше у голові лише прибутки та процвітання. Та насправді до цього «доживає» тільки половина компаній, решта — банкрутує у перші 5 років існування. Хочете опинитися серед числа тих, хто подолав цей рубіж? Тоді читайте далі.
article image
calendar icon27.01.2021

Хочете бути в курсі нових публікацій?

Підпишіться на розсилку та отримуйте найсвіжіші новини!