+38 (067) 434-60-64

Популярна стаття

Як презентувати товар так, щоб його захотіли купити

Читати
article author photo
Грабовська Оксанапише... Що таке контент-план і як з ним працювати
Якщо коротко, контент-план — це розроблені та розплановані на певний період публікації. А от про те, як формувати такий план, що він має містити та як загалом з ним працювати, говоримо у статті.
article image
calendar icon01.03.2021
article author photo
Грабовська Оксанапише... Що насправді передбачає мовний закон для бізнесу
16 січня 2021 року набрав чинності закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Чимало його пунктів безпосередньо стосуються роботи бізнесу: як онлайн, так і офлайн. Тож у цьому блозі говоримо про те, як працювати бізнесу за умовами нового закону та чому потрібно це робити.
article image
calendar icon05.02.2021
article author photo
Грабовська Оксанапише... Топ стартапів 2021, або У що вигідно зараз вкладати гроші
Коли ми відкриваємо власний бізнес, найчастіше у голові лише прибутки та процвітання. Та насправді до цього «доживає» тільки половина компаній, решта — банкрутує у перші 5 років існування. Хочете опинитися серед числа тих, хто подолав цей рубіж? Тоді читайте далі.
article image
calendar icon27.01.2021
article author photo
Грабовська Оксанапише... Як змінився маркетинг з часів 90-х
«Просто додай води», «Тоді ми йдемо до вас», «Всі люблять Мамбу» — пригадуєте рекламу із цими культовими фразами? Тоді ці ролики стали хітом, сьогодні такий підхід — пережиток минулого. А все тому, що нічого не стоїть на місці, а тим паче така динамічна галузь як маркетинг.
article image
calendar icon12.01.2021
article author photo
Грабовська Оксанапише... Наскрізна аналітика: скільки можна заощадити та як її впровадити
Наскрізна аналітика потрібна кожному бізнесу. А якщо у вас є кілька каналів реклами й потрібно зрозуміти, скільки клієнтів прийшло із кожного з них та чи окупляться ваші рекламні витрати, — вона вам просто необхідна. Розповідаємо, чим корисна наскрізна аналітика та як саме вона працює.
article image
calendar icon15.12.2020

Хочете бути в курсі нових публікацій?

Підпишіться на розсилку та отримуйте найсвіжіші новини!