+38 (067) 434-60-64

Бриф

Розкажіть, що вас цікавить

VINIR — стоматологічна клініка у Києві, де пацієнти отримують широкий спектр послуг: від діагностики до комплексного лікування і протезування. Окрім основного сайту, ми розробили для клініки також веб-ресурс, спрямований виключно на стоматологічний туризм.

https://dentaltourism.com.ua/

Завдання

Ми отримали завдання розробити зручний сайт англійською мовою, який був би зорієнтованим на іноземних пацієнтів клініки, пояснював переваги лікування в Україні та передавав професійність фахівців.

Опис проєкту

Ми зробили порівняльну характеристику цін на послуги у клініці VINIR та середніх цін на ті самі послуги в інших країнах і подали результати дослідження на сайті. Також розподілили доступні тарифні плани, завдяки чому клієнтам зручніше зорієнтуватися щодо вигідності пропозицій.

Шрифти та кольори

block 5 image

Прототип

block 4 image

Послуги

Разом з клієнтом ми дійшли згоди, що послуги на сайті слід розділити за трьома категоріями залежно від ціни. 

Так з’явилися тарифні плани: заощадливий, середньої вартості та all-inclusive. Кожен план містить свою вигідну пропозицію для пацієнтів.

 

 

 

block 4 image

Головна

За задумкою ще на етапі прототипування ми подбали про винесення всієї основної інформації на головну сторінку: покрокова інструкція запису, тарифні плани, перелік послуг і таблиця порівняння цін, відгуки та переваги. 

Для клієнта було важливо, аби користувачі сайту могли відразу знайти те, що шукають, та у кілька кліків записатися на консультацію.

 

 

Модульна сітка

block 5 image

Веб

Ми розробили стильний лаконічний сайт зі зручною системою пошуку, яка дозволяє легко зорієнтуватися в послугах. Наповнили його фото й текстами з описами варіантів лікування та його переваг, а також розмістили на головній сторінці покрокову інструкцію запису на лікування у VINIR. Сайт адаптований і для мобільних пристроїв.

block 5 image

Головна сторінка

block 5 image

Послуги

Ми створили сторінку послуг, де пацієнт може обрати один із тарифних планів та детально ознайомитися з тим, які етапи лікування туди входять та які переваги він отримує.

block 5 image

Адаптивна версія

Сайт добре працює не лише у десктопній версії, а й у мобільній. Ми створили адаптивну версію, аби користувачі могли з комфортом записуватися на лікування до VINIR у будь-який час, з будь-якої точки світу та з будь-якого мобільного пристрою.

block 5 image

block 5 image

block 5 image