+38 (067) 434-60-64

Бриф

Розкажіть, що вас цікавить

VINIR — стоматологічна клініка у Києві, яка надає широкий спектр послуг за принципом «все під одним дахом». Основна спеціалізація медзакладу — встановлення вінірів та імплантація.

vinir.com.ua

Завдання

Клієнт звернувся до нас з метою отримати якісний веб-ресурс, який би вигідно презентував послуги VINIR. Крім цього, нам доручили соцмережі (зокрема, фейсбук), де нашим завданням було як звести до єдиного стилю візуальну й текстову частину дописів, так і подбати про рекламу публікацій.

Опис проекту

Для VINIR ми розробили двомовний сайт, який виглядає водночас статечно, сучасно та просто. Тут акценти грамотно розставлені всюди: у структурі, кольорах, текстовому наповненні. Також додали окрему сторінку з онлайн-записом, яка дозволяє обрати час, дату візиту та послугу. Крім цього, «взяли під опіку» фейсбук-сторінку клініки — подбали про грамотну візуальну складову дописів і просту подачу текстового матеріалу.

Шрифти та кольори

block 5 image

Модульна сітка

block 5 image

Веб

Сайт клініки VINIR ми виконали у фірмових чорно-біло-золотих кольорах. Така гама підкреслює статусність медичного закладу, фахівців, які там працюють, та робіт, які вони виконують. Тут проста навігація, найважливіші розділи легко знайти. Завдяки чіткому групуванню послуг клієнт не витрачає часу на «гуляння» сайтом, а зосереджується на основному: ціні та номері телефону для запису.

block 5 image

Головна сторінка

block 5 image
block 5 image

Послуги

block 5 image
block 5 image

Ціни

block 5 image
block 5 image

Новини

block 5 image
block 5 image

CMM

Основна соцмережа для рекламного просування клініки VINIR — фейсбук. До наповнення сторінки ми залучили копірайтерів, маркетологів, дизайнерів і ретушерів. Акцент у текстах — на корисність для споживача, у зображеннях — на естетику та рекламний меседж.