+38 (067) 434-60-64

Бриф

Розкажіть, що вас цікавить

Shulga Health Care Delivery — перша компанія в Україні, яка зібрала команду фахівців, адептів своєї справи. Знає цільову аудиторію та які у неї професійні хвороби чи шкідливі звички. Зважаючи на це, сформували комплекс послуг, який допоможе звести пропущений через хворобу час до мінімуму.

https://shulga-massage.com/

Завдання

Складність завдання викликана непризвичаєністю українського споживача до офісного масажу. З другого боку, саме незвичність та новизна стали перевагами в просуванні Shulga Massage. Нашим першочерговим завданням було популяризувати Shulga Massage серед ІТ-спеціалістів через соцмережі та поза ними.

Опис проекту

Для Shulga Massage ми розробили корпоративний сайт і фірмовий стиль, забезпечили просування в соцмережах та рекламні фотосесії. Діяльність компанії презентували через e-mail розсилки та представництво на IT-конференціях. І звісно, випробували Shulga Massage на собі, щоб краще розуміти всі переваги послуги.

Веб

Для Shulga Massage ми розробили трендовий функціональний сайт у фірмових кольорах. Особливості сайту — інтуїтивний інтерфейс, чітка структура.

Прототип

block 5 image

Дизайн сторінок сайту

block 4 image

Головна сторінка

Оскільки проект надає послуги масажу, ми «бачили» сайт у спокійних тонах і прагнули зробити його, так би мовити, «релаксовим». Мінімалістичний дизайн доповнили асиметрією ліній та hover-ефектами, структурували інформацію та наповнили сайт текстами. На головній сторінці зазначили основну інформацію про компанію: що, як і для кого, переваги та актуальні новини.

block 4 image

Сторінка тарифи

Ми створили сторінку “Тарифи”, на якій вказані всі ціни на пакети послуг. Користувач може фільтрувати інформацію за містами, а також послугами. При наведенні на текст “Замовити” спрацьовує hover-ефект, а при кліку людина бачить поп-ап з формою замовлення. Сторінка з цінами максимально структурована та легка для сприйняття, аби потенційний клієнт міг у кілька кліків зробити замовлення.

Розробка CRM-системи

Ми розробили CRM-систему, за допомогою якої можна записуватися на масаж, обирати масажиста, дату та час сеансу, отримувати нагадування про запис тощо. Оптимізували систему під мобільні телефони, а також розробили функціональний Telegram-бот для зручності клієнтів.

Прототип

block 5 image
block 5 image

Дизайн сторінок

slide image

slide image

slide image

block 5 image

Сертифікат та грамоти

block 5 image

Брендинг

Фірмова продукція підкреслює індивідуальність компанії. Серед створених нами елементів фірмового стилю Shulga Massage чашки з логотипом, флаєри, візитівки, годинники, цукерки.

block 5 image
block 5 image
block 5 image
block 5 image

Презентація

slide image

slide image

slide image

slide image

СММ

Інформативні рекламні пости, доповнені якісними знімками, створюють приємне враження про компанію та підтримують її позитивний імідж, а таргетування реклами збільшує кількість підписників.

Facebook

Фотозйомка

Ми неодноразово проводили фотозйомку для Shulga. Це і корпоративні фото на сайт, і фото в процесі роботи, і художня зйомка, і зображення для соцмереж.