+38 (067) 434-60-64

Бриф

Розкажіть, що вас цікавить

Pompidou — компанія з продажу італійського взуття в Україні. Клієнт замовив розробку сучасного інтернет-магазину, в каталозі якого зібраний широкий асортимент взуття та сумок найкращих імпортних брендів, та фотозйомку товарів.

https://pompidou.ua/

Завдання

Нашим завданням було розробити зручний інтернет-магазин для продажу брендового взуття та аксесуарів і зробити якісні фото товару. Серед основних цілей розробки інтернет-магазину: зрозуміла навігація та простий пошук товару з можливістю фільтрування та швидкого оформлення покупки. Крім цього, необхідно було розробити зручну мобільну версію сайту.

Опис проекту

Для Pompidou ми розробили інтернет-магазин зі зручним та доступним для користувача функціоналом. Структурували каталог та розробили різноманітні методи фільтрації, що дозволяють швидко знаходити потрібні товари. А ще створили просту та швидку форму замовлення з можливістю обрати зручний спосіб доставлення та оплати.

block 5 image

Типографіка та кольори

Proxima Nova — це шрифт з чіткими геометричними формами, що дозволяє вигідно оформлювати й заголовки, й основний текст.

block 5 image

Веб

Для Pompidou ми розробили стильний та функціональний інтернет-магазин. Його особливості — сучасний дизайн, інтуїтивний інтерфейс, чітка структура, якісні фото товарів та можливість просто і швидко оформити замовлення.

block 5 image

Адаптивний дизайн

Щоб сайт працював на будь-якому електронному пристрої, ми подбали про розробку адаптивного дизайну. Тепер функціонал ресурсу зручно використовувати на всіх девайсах, а це сприяє більшій відвідуваності сайту та швидкому оформленню покупки.

block 5 image

Сторінка каталогу

Ми розробили зручну для користувача навігацію каталогом. Для цього розділили всі товари на основні категорії та підкатегорії, розробили можливість детального фільтрування товарів за певним критерієм: брендом, ціною, матеріалом, розміром, кольором чи сезонністю товару.

block 5 image
block 5 image

Особистий кабінет

Після реєстрації у клієнта з’являється особистий кабінет, в якому можна відстежити всі замовлення та їх поточні статуси. А ще — побачити перелік своїх улюблених товарів та редагувати сторінку профілю.

block 5 image

Фотозйомка

Якісні фото — важлива умова для продажу товарів. Тож для Pompidou ми здійснили професійну фотозйомку близько 1000 одиниць товарів.

block 5 image
block 5 image