+38 (097) 791-33-70

Бриф

Розкажіть, що вас цікавить

One Service — компанія яка допомагає автоматизувати та систематизувати бізнес в Україні на базі продуктів 1С:Підприємство 8.3, BAS, UA-Бюджет. Клієнт замовив цілісне просування проекту: від розробки сайту до реклами в соцмережах.

https://oneservice.in.ua

Завдання

Розробити елементи бреднування, змінити вже існуючий логотип, оформлення соцмереж, фотозйомка команди, розробка односторінкового сайту (landing page), який одночасно буде і мінімалістичним, і стильним, і, звісно, максимально зручним.

Опис проекту

Для One Service ми розробили корпоративний односторінковий сайт (landing page) і фірмовий стиль. Для сайту підібрали легку та зручну структуру, що в подальшому допоможе швидко орієнтуватись та легко сприйматись користувачем.

Веб

Для One Service ми розробили трендовий функціональний сайт у фірмових жовтих, сірих та синих кольорах. Особливості сайту - інтуєтивний інтерфейс, чітка структура.

block 5 image

Створення персон

block 5 image

Дизайн сторінок сайту

block 4 image

Про нас

Компанія One Service має досить велику команду та має що про себе розповісти. У блоці “Про нашу компанію” ми додали опис, який це підтверджує.
На фоні використані фірмові кольори, та фото яке було зроблене на фотозйомці .

block 4 image

Наші клієнти

One Service — команда, яка запропонує рішення, що відповідатиме всім вимогам вашої компанії. Вони домомогли систематизувати бизнес вже не одній компанії. У блоці зображені логотипи клієнтів, які вже співпрацюють з ними.

block 4 image

Контакти

У цей блок було додано стилізовану карту, у сірих тонах з жовтим акцентом на позначці, карта гармонійно вписується в концепцію сайту. Також є форма зв’язку, у якій можна поставити запитання відправивши запит.

Типографіка

block 5 image

Кольори

block 5 image

Брендинг

Основним завданням було оновити логотип, попроцювати над брендовими кольорами та формами. Розробили візитні карти, елементи фірмового стилю та фірмову документацію.

block 5 image

Фотозйомка

Ми подбали про те, щоб відзняті нами фото виглядали органічно на фоні лендінгу: виділялися і вдало презентували команду, викликали довіру.

block 5 image

Адаптивний дизайн

block 5 image