+38 (067) 434-60-64

Бриф

Розкажіть, що вас цікавить

Спеціалістам COI доручена більшість маркетингових активностей компанії. Для «Майстерні» ми робили сайт та дизайн поліграфії, малювали навчальні картки. Займаємося соціальними мережами, відповідаємо за просування сайту. Пишемо статті, пости, фотографуємо, консультуємо. Робимо все можливе, щоб клієнт отримував аll іnclusive!

https://maisternia-znan.ua/

Завдання

Належно представляти компанію в інтернеті, підтримувати репутацію бренда. Взаємодіяти з наявними клієнтами та залучати нових. Бути повноцінною маркетинговою підтримкою усіх напрямків роботи «Майстерні знань».

Короткий опис

Працюємо з соцмережами проекту та над просуванням сайту. Окрім реклами послуг навчального центру, організовуємо продаж навчальних матеріалів клієнта та прокат карнавального одягу. У разі потреби проводимо рекламну фотозйомку, пишемо статті, розробляємо дизайн поліграфії.

Сайт

Для «Майстерні знань» спеціалісти COI розробили орієнтований на цільову аудиторію адаптивний сайт з лаконічним дизайном. Працюючи у форматі «під ключ», починали зі структури та варфрейму, займалися підготовкою текстового та графічного контенту. Зараз продовжуємо роботу над наповненням і просуванням сайту, забезпечуємо технічну підтримку. Відстежуємо ефективність методів і постійно покращуємо результати.

block 5 image

Кольори та шрифти

block 5 image

СММ

Здається, спеціалісти СОІ тепер знають про навчання дошкільнят усе! За роки роботи над соціальними мережами компанії клієнта ми випробували різні методи та підходи, аналізували, змінювали, тестували і знову аналізували. І продовжуємо це робити. Готуємо контент-плани, таргетуємо рекламу, опрацьовуємо звернення клієнтів. Цей проект вже став рідним, він росте разом з нами.

Ілюстрації

Для навчальних флеш-карток з англійської мови спеціалісти COI малювали персонажів, які ілюструють те чи інше слово. Під час роботи ми тестували сприйняття ілюстрацій дітьми. Наприклад, трирічна дитина назвала наш холодильник роботом — довелося малювати заново. Спочатку робили векторні «контурні» ч/б форми, потім — розмальовували, оформляли, верстали та готували до друку. Ну і звісно, робили рекламну зйомку готового набору, а тепер — рекламуємо!

block 5 image
block 5 image
block 5 image
block 5 image

Фото

Провести фотозйомку офісу? Легко! Відзняти карнавальні костюми, навчальні матеріали, залучивши моделей, чи організувати корпоративну фотосесію? Без проблем! Команда СОІ переконана, що унікальний графічний контент покращує сприйняття бізнесу його клієнтами, зміцнює репутацію компанії. Тому при наповненні сайту чи роботі з постами для соціальних мереж ми максимально стараємося використовувати унікальні живі фото.

block 5 image
block 5 image
block 5 image
block 5 image
block 5 image
block 5 image
block 5 image
block 5 image
block 5 image
block 5 image