Бриф

Розкажіть, що вас цікавить

Робота з ТМ «Галичанка» означала для нас повний маркетинговий супровід клієнта: розробку інтернет-магазину, SMM-підтримку, каталожну та художню фотосесії, підготовку поліграфічних макетів, бізнес-консультування.

https://www.galychanka.com.ua

Завдання

Нашою першою задачею було оформлення соцмереж, що в цьому випадку також означало рекламну фотозйомку. Згодом співпраця поширилася на виготовлення макетів друкованої продукції та зрештою — на розробку інтернет-магазину.

Короткий опис

ТМ «Галичанка» — це бренд сучасного вишитого українського одягу. Симпатизуючи всім трьом означенням, ми прагнули презентувати рекламний і веб-продукти так, щоб задовольнити потреби покупців нашого клієнта.

Веб

Ми розробили інтернет-магазин (з вісьмома основними категоріями товарів і окремим входом для гуртових клієнтів) з помічним фільтром і необтяжливим, «повітряним» дизайном.

Дизайн сторінок сайту

block 4 image

Контент

Ми свято віримо, що єдина мета інтернет-магазину — продавати товар. Дизайн і функціонал служать їй. Тому — на білому тлі, тому — якісна фотопрезентація товару.

Кожен опис товару унікальний і художній: не тільки для моделі одягу, але й для різних кольорів однієї моделі. Ми представили контент чотирма мовами (українською, російською, англійською, польською), щоб спростити вихід клієнта на світовий ринок.

block 4 image

Функціонал

Замовити в один клік, ввести всі параметри у фільтрі, зразу бачити ціну, розмірну сітку й не губитися в зайвих літерах і цифрах — так ми працювали задля зручності покупця. Ми продумали функцію «відкласти товар», а також вбудували перехід у соцмережі.

Цільова аудиторія ТМ «Галичанка» включає людей різного віку, тому ми подбали про інтуїтивний інтерфейс інтернет-магазину.

Особистий кабінет

block 5 image

Кольори та шрифти

block 5 image

CMM

Для залучення аудиторії facebook-сторінки ми проводили регулярні акції, анонсували розпродажі. Текстовий контент орієнтували на фотознімки товарів та максимально наближали бренд до аудиторії через «фотоекскурсії» виробництвом, львівським магазином.

Фотозйомка

ТМ «Галичанка» шиє одяг для жінок, чоловіків і дітей, а також постіль і аксесуари. Відповідно, ми зібрали базу моделей, за потреби проводили додаткові кастинги. Поряд із каталожною зйомкою в студії влаштовували художні фотосесії: просто неба, орендували зали та навіть вилазили на дах!

block 5 image
block 5 image