+38 (067) 434-60-64

Бриф

Розкажіть, що вас цікавить

Робота з ТМ «Галичанка» означала для нас повний маркетинговий супровід клієнта: розробку інтернет-магазину, SMM-підтримку, каталожну та художню фотосесії, підготовку поліграфічних макетів, бізнес-консультування.

https://www.galychanka.com.ua

Завдання

Нашою першою задачею було оформлення соцмереж, що в цьому випадку також означало рекламну фотозйомку. Згодом співпраця поширилася на виготовлення макетів друкованої продукції та зрештою — на розробку інтернет-магазину.

Короткий опис

ТМ «Галичанка» — це бренд сучасного вишитого українського одягу. Симпатизуючи всім трьом означенням, ми прагнули презентувати рекламний і веб-продукти так, щоб задовольнити потреби покупців нашого клієнта.

Веб

Ми розробили інтернет-магазин (з вісьмома основними категоріями товарів і окремим входом для гуртових клієнтів) з помічним фільтром і необтяжливим, «повітряним» дизайном.

Дизайн сторінок сайту

block 4 image

Контент

Ми свято віримо, що єдина мета інтернет-магазину — продавати товар. Дизайн і функціонал служать їй. Тому — на білому тлі, тому — якісна фотопрезентація товару.

Кожен опис товару унікальний і художній: не тільки для моделі одягу, але й для різних кольорів однієї моделі. Ми представили контент чотирма мовами (українською, російською, англійською, польською), щоб спростити вихід клієнта на світовий ринок.

 

block 4 image

Функціонал

Замовити в один клік, ввести всі параметри у фільтрі, зразу бачити ціну, розмірну сітку й не губитися в зайвих літерах і цифрах — так ми працювали задля зручності покупця. Ми продумали функцію «відкласти товар», а також вбудували перехід у соцмережі.

Цільова аудиторія ТМ «Галичанка» включає людей різного віку, тому ми подбали про інтуїтивний інтерфейс інтернет-магазину.

Особистий кабінет

block 5 image

Кольори та шрифти

block 5 image

CMM

Для залучення аудиторії facebook-сторінки ми проводили регулярні акції, анонсували розпродажі. Текстовий контент орієнтували на фотознімки товарів та максимально наближали бренд до аудиторії через «фотоекскурсії» виробництвом, львівським магазином.

Поліграфія

Ще один крок — поліграфія. Яскравому каталогу передувала професійна фотозйомка та обробка світлин. Насичені кольори, вигідні презентаційні ракурси, світло, — все це дало змогу показати кінцевий продукт із найкращого боку.

block 5 image
block 5 image
block 5 image
block 5 image

Фотозйомка

ТМ «Галичанка» шиє одяг для жінок, чоловіків і дітей, а також постіль і аксесуари. Відповідно, ми зібрали базу моделей, за потреби проводили додаткові кастинги. Поряд із каталожною зйомкою в студії влаштовували художні фотосесії: просто неба, орендували зали та навіть вилазили на дах!

block 5 image
block 5 image