+38 (067) 434-60-64

Бриф

Розкажіть, що вас цікавить

Компанія CRM TOOLS займається впровадженням та кастомізацією crm-систем для бізнесу. Команда CRM TOOLS знає, як використовувати можливості таких продуктів на максимум, підвищуючи продажі та забезпечуючи максимальну ефективність для бізнесу.

https://crmtools.com.ua/

Завдання

Компанія клієнта технологічна та сучасна, тому дуже важливо було розробити сайт, який одночасно буде і мінімалістичним, і стильним, і, звісно, максимально зручним. В2В-сегмент не терпить надлишковості.

Короткий опис

Для сайту ми обрали лаконічну структуру, витриману в корпоративних тонах кольористику та додали ненав’язливі анімації. Команда СОІ ретельно пропрацьовувала фокуси уваги користувача, щоб навігація по сайту була якомога очевиднішою.

Веб

У цьому проекті ми реалізували кілька цікавих рішень. Замість статичного фото директора компанії інтегрували в дизайн footage-відео з ним. Також додали анімовані «крапки», які реагують на курсор, не відволікаючи користувача від інформаційних і рекламних блоків. Структура сайту продумана так, щоб сторінки івентів могли існувати як самостійні елементи, при тому залишаючись частиною сайту. Усі форми підключили до CRM-системи клієнта для автоматичного опрацювання запитів.

block 5 image

Розробка прототипу

block 5 image
block 5 image
block 5 image

Головна сторінка

block 5 image

Шрифт та кольори

block 5 image

Іконки

block 5 image

Одиниця події

block 5 image
block 5 image