+38 (067) 434-60-64

Бриф

Розкажіть, що вас цікавить

«Все на 4» — всеукраїнська спілка стоматологів-хірургів, які володіють методикою протезування зубів на 4 імплантатах. Аби популяризувати свої послуги, клієнт замовив у нас сайт-портал з детальною інформацією про імплантацію «Все на 4» та можливістю записатися до фахівця, який працює за зручною локацією.

https://vsena4.com.ua/

Завдання

Ми отримали завдання розробити сайт, яким зручно було б користуватися цільовій аудиторії спілки — це люди віком 60+. На веб-ресурсі повинна бути структурована та доступна інформація про протезування та можливість легко сконтактувати з представниками спілки.

Опис проекту

Для спілки «Все на 4» ми розробили лаконічний та простий у користуванні сайт, наповнили його актуальною інформацією щодо методики «Все на 4» та підібрали влучні фото. Готовий веб-ресурс інтуїтивний та доступний навіть користувачам, які рідко користуються комп’ютером чи смартфоном.

Брендинг

Логотип спілки «Все на 4» складається з квадратів графітового та помаранчевого кольорів і шрифтової композиції. Він лаконічний та зрозумілий. Логотип може використовуватися на світлому, темному та кольоровому фоні. Існує три версії логотипа: вертикальна, горизонтальна та вкорочена.

block 5 image
                                Не допускається використання будь-яких кольорів, окрім фірмових, а також шрифтів,
                     ліній, контурів, тіней, деформацій, додаткових елементів  тощо, не передбачених у логотипі. Крім цього, 
               неприпустимими є будь-які обертання, стискання чи розширення логотипа, які можуть спотворити його початковий вигляд.
block 5 image

Кольори

Фірмові кольори спілки «Все на чотири» — помаранчевий, білий, сірий та чорний. Помаранчевий — основний. Він символізує жагу до знань та розвитку, адже основна мета спілки — надавати знання лікарям та пропонувати високоякісні послуги пацієнтам. Класична чорно-біла гама служить універсальним полотном, а сірий колір вдало відтіняє яскраві кольорові акценти.

block 5 image
block 5 image
block 5 image

Прототип

block 5 image
block 5 image
block 5 image
block 5 image

Структура сайту

Ми створили детальну структуру сайту з урахуванням всіх побажань замовника й потреб потенційних користувачів ресурсу. Під час розробки зважали на специфіку роботи спілки, особливості послуги та стратегію її маркетингового просування.

block 5 image
block 5 image

Веб

Сайт для спілки «Все на 4» функціональний, не перенасичений додатковими елементами чи текстом. Всі блоки структуровані так, щоб їх було просто знайти.

block 5 image

Головна сторінка

block 5 image
block 5 image
block 5 image

Блог

block 5 image

Список курсів

block 5 image

Одиниця курсу

block 5 image

Адаптивна версія

Сайт спілки «Все на 4» добре показується і на комп'ютерах, і на мобільних пристроях. Весь функціонал правильно працює на різноманітних гаджетах, а дизайн адаптується до будь-якого формату.

block 5 image

block 5 image

block 5 image