+38 (067) 434-60-64

Бриф

Розкажіть, що вас цікавить

Фото

Люди люблять очима. Дозвольте їм полюбити ваш сайт, ваш бренд, ваші товари чи послуги.

В COI Marketing & Software працює команда фотомайстрів, яка виконує замовлення якісно та вчасно. Ми маємо власну обладнану фотостудію, тому не обмежені в ресурсах.

Спеціалізуємося на предметній зйомці товарів для каталогів, інтернет-магазинів, проводимо рекламну фотозйомку з моделями, робимо корпоративні фото (у студії чи вашому офісі), художні знімки. Дійсно вдале фото викликає довіру та привертає увагу. А головне — воно продає.
Предметна фотозйомка

Наявність власної фотостудії дозволяє нам продукувати контент для сайтів і соцмереж своїх клієнтів, проводити фотозйомку товарів, рекламну фотозйомку з моделями для каталогів і сайтів майже без обмежень. Ми маємо різноманітні фони, освітлювальну техніку, всю фотоапаратуру, необхідну для знімання товарів різних фактур, кольорів і розмірів.

Якщо ви думаєте, що сфотографувати без бліків, якісно обробити знімки та віддати їх вчасно нереально, ви просто не працювали з нами.

Чим особливі предметні фото?

Буває, гортаєш каталог або скролиш сторінки інтернет-магазину, і на жодному товарі не можеш зупинитися. А іноді хочеться відкрити кожен товар в окремій вкладці чи зробити закладки в журналі. Як так? Дуже часто річ у фото.

І саме тому їх варто робити професійно! Бо покупець любить очима.

Якщо це кросівки, ви маєте захотіти бігти. Якщо рум’яний еклер, від одного погляду на нього ви маєте відчувати ніжну легкість заварного крему на язику. Якщо це зелений пагін селери, у вухах має лунати свіжий хрумкіт.

Фотозйомка одягу, диванів, спортивних товарів, косметики, їжі, прикрас — ми робили багато чого і зробимо ще більше!

На якісному сайті всі фото витримані в єдиній стилістиці. Ми знаємо стандарти та вимоги до знімків і дотримуємося їх, щоб ваш товар виглядав презентабельно.

Предметна зйомка є нашою спеціалізацією, проте у нас ви також можете замовити художні, корпоративні фото — як у студії, так і на природі чи у своєму офісі.

Спробуйте один раз, отримайте якісні знімки. І долучайтеся до команди наших постійних клієнтів!

Рекламна зйомка з моделями

Люди купують не товар, а образ володіння ним. Тому місія рекламної фотографії — привабити цим образом. Вдалий знімок викликає емоції, заохочує до дії, він продає.

Професійне фото є концептуальним. Тобто воно має загальну ідею, якій підпорядковується кадрова атмосфера, тема та образ моделі. Ми маємо базу перевірених моделей, серед яких жінки, чоловіки, діти, старші люди, моделі «плюс-сайз», тому для нас не є проблемою фотозйомка одягу чи аксесуарів.

Для інтернет-магазину чи каталогу особливо важливо, щоб фото товарів були зроблені в одному стилі. У нас є своя студія — у ній ми робимо якісні каталожні знімки на різних фонах.

Для соцмереж чи сайту буває корисно провести виїзну фотозйомку: так обличчя бренда «оживає». Ви можете замовити таку зйомку в нас, оскільки ми транспортуємо свою світло- та фототехніку. Запропонуємо ідею зйомки, доберемо моделей і необхідний інвентар, знайдемо локацію — не відволікайтеся від роботи на дослідження нюансів рекламної фотосесії. Покладіться на нас!

СОІ знає, як зробити рекламу з максимальною віддачею, і робить це трішки краще, ніж можливо. Наше портфоліо вас переконає!

Художня фотозйомка

Якщо предметна зйомка передбачає фото, де в кадрі є тільки ваш товар, то художня фотозйомка має на меті створення мистецького витвору довкола вашої продукції.

Немає сенсу робити художні фото для одиниці товару інтернет-магазину побутової техніки, бо користувач хоче бачити конкретну товарну одиницю. Але якщо йдеться про фото для банерів, слайдерів, білбордів чи рекламних пропозицій, то ту ж побутову техніку потрібно знімати в інтер’єрі, з моделями чи додатковими атрибутами.

І це саме той випадок, коли смак виконавця грає важливу роль. Фотограф не має перевантажити кадр і повинен акцентувати переваги продукту, грамотно створити кадрову атмосферу.

Такі знімки можна робити в студії або влаштувати виїзну фотосесію. Тому, з одного боку, компанія COI Marketing & Software має власну фотостудію для рекламної фотозйомки невеликих товарів, а з другого — транспортабельну апаратуру, з якою ми можемо приїхати до вас на об’єкт або на обрану локацію.

Люди і території

Художня зйомка створює образ, який спонукає до покупки, який захоплює. Часто такого ефекту допомагають досягти люди в кадрі. Ми сформували базу моделей, серед яких жінки й чоловіки різного віку та комплекції, діти; проводимо додаткові кастинги за потреби, узгоджуємо концепцію художньої фотозйомки з замовником.

Окреме питання — локація. Проте як такий вибір локації для нас не питання: для фотографування постелі ми знімали готель, винаймали квартиру під меблеву фотосесію. Та що говорити, ми знімали дивани в пісковому кар’єрі!

Вміст зі змістом

Річ у тім, що ми самі отримуємо задоволення від процесу фотографування. Тому сміливі ідеї замовників цілковито підтримуємо, а прості, на перший погляд, проекти намагаємося втілити так, щоб виглядало запаморочливо. А при такому підході важливу роль грає не тільки локація, а й деталі, які її доповнюють.

Оскільки ми самі часто є авторами фотоконцепції, то продумуємо весь кадр від початку до кінця, доповнюючи його потрібною атрибутикою. Так, у студії ми маємо багацько елементів декору, різні фони та текстури для художньої зйомки. Кадр має бути завершеним, і команда фотографів СОІ знає, як цього досягти.

Ваш товар має право опинитися в центрі шедевра. Ми сфотографуємо його так, що ви самі захочете його купити!

Корпоративні фото

Маємо до вас два запитання:

 1. Як ви думаєте, навіщо на сайті є сторінки «Про нас», «Команда»?
 2. Якщо ви можете прочитати текст про людину та побачити її фото, незнайомець стає вже ніби трохи знайомим і починає викликати довіру, чи не так?

Хочете достойно презентувати свою команду на сайті — зробіть професійні корпоративні фото! Адже так потенційний клієнт побачить, що співпрацюватиме не з примарною фірмою, а з реальними людьми. І це збільшить його довіру до компанії та послуг, які вона надає.

Фото співробітників можна зробити у нашій фотостудії або на вашому підприємстві чи в офісі. Зйомка в студії — це класичний варіант. Вона проходить швидко: світлове обладнання буде виставлене та відкаліброване вже до вашого приїзду. Маємо власне професійне приміщення, адже студійні знімки — звична справа для фотографів СОІ.

З іншого боку, вдома і стіни гріють: зняті в офісі, корпоративні фото виглядають невимушено, а працівників не потрібно надовго відривати від роботи. І тут ми можемо допомогти, адже маємо переносну апаратуру.

Такі фото представляють команду. А коли потрібен індивідуальний діловий портрет?

 • якщо ви видали книгу чи випустили навчальний курс;
 • коли рекламуєте свій бренд;
 • якщо плануєте виступати на конференціях, бізнес-форумах, ділових зустрічах тощо;
 • якщо вам потрібна високооплачувана робота (перше, на що звертають увагу HR в резюме, — фото);
 • коли розкручуєте власний бренд у соцмережах (подбайте про презентабельні знімки для профілю).

Іміджева фотозйомка

Окреме питання — знімки бізнесмена, тренера, коуча для власного проекту. Фотограф має розумітися на психології, адже бізнес-портрет повинен передавати ті риси характеру, які цінуються у вашій професії. Якщо ви власник приватної школи, у бізнес-портреті має відбиватися доброзичливість і чуйність. Якщо ви лікар, на вашому фото люди мають побачити досвідченість і гуманність, а якщо акула бізнесу — рішучість і ділову хватку.

Ми допоможемо обрати стиль і подачу. Бо робимо такі фото, які акцентують переваги.

Промислова зйомка

«Більше життєвих фото», — говоримо ми завжди, коли клієнт питає про наповнення презентації для співпраці В2В, сторінок у соцмережах, сайту. Люди хочуть бачити справжні усмішки, справжні обличчя та реальні умови, в яких навчають їхніх дітей, кабінет, де роблять масаж, і медичний центр, де їх оперуватимуть. А ще їм цікаво, хто робить для них меблі, як виглядає фабрика, офіс, звідки вони отримують товари та послуги. Бо ця інформація викликає довіру до компанії та послуг, які вона надає.

Ми спеціалізуємося на предметній зйомці, але не всі предмети легко транспортувати. Виробляєте габаритні товари? Скажімо, хочете влаштувати фотозйомку диванів? Візьмемо світло з собою та приїдемо до вас!

Ми знаємо, як зробити кадр естетичним. Повірте, будь-який цех може виглядати як лофт. Якщо, звісно, у фотографа є талант, а в агенції — потрібна техніка. СОІ має і те, і те для професійної зйомки підприємства!

Додатково можемо зробити фото співробітників компанії на місці роботи. Все про корпоративні фото, які робить команда COI, читайте тут.

Фотографуємо об’єкти в межах Львівської області, а за цікавими поїдемо і далі!

Живі фото можуть бути гарними, ви побачите!

Фуд-зйомка

Фотозйомка їжі — це окрема індустрія, яка вимагає спеціальних навичок і знань.

От скажіть, як сфотографувати шоколад так, щоб він не розтанув від світла софітів? А що робити з крихким печивом? А чому на ринку курка біла, а на фотографіях — апетитна жовтенька?

Фотошоп не всемогутній, правда. Щоб робити професійні фото їжі й полоскотати смакові рецептори, потрібно знати, як зробити вареники апетитними і як рівненько розрізати цукерку навпіл. Ми вміємо фотографувати солодощі та страви для сайтів, каталогів, меню так, щоб слинка котилася!

Знімаєм у своїй студії або можемо приїхати з апаратурою до вас.

Люди споживають очима. І ми зробимо для ваших клієнтів такі фото, що пальчики оближеш!

 • Предметна фотозйомка

  Наявність власної фотостудії дозволяє нам продукувати контент для сайтів і соцмереж своїх клієнтів, проводити фотозйомку товарів, рекламну фотозйомку з моделями для каталогів і сайтів майже без обмежень. Ми маємо різноманітні фони, освітлювальну техніку, всю фотоапаратуру, необхідну для знімання товарів різних фактур, кольорів і розмірів.

  Якщо ви думаєте, що сфотографувати без бліків, якісно обробити знімки та віддати їх вчасно нереально, ви просто не працювали з нами.

  Чим особливі предметні фото?

  Буває, гортаєш каталог або скролиш сторінки інтернет-магазину, і на жодному товарі не можеш зупинитися. А іноді хочеться відкрити кожен товар в окремій вкладці чи зробити закладки в журналі. Як так? Дуже часто річ у фото.

  І саме тому їх варто робити професійно! Бо покупець любить очима.

  Якщо це кросівки, ви маєте захотіти бігти. Якщо рум’яний еклер, від одного погляду на нього ви маєте відчувати ніжну легкість заварного крему на язику. Якщо це зелений пагін селери, у вухах має лунати свіжий хрумкіт.

  Фотозйомка одягу, диванів, спортивних товарів, косметики, їжі, прикрас — ми робили багато чого і зробимо ще більше!

  На якісному сайті всі фото витримані в єдиній стилістиці. Ми знаємо стандарти та вимоги до знімків і дотримуємося їх, щоб ваш товар виглядав презентабельно.

  Предметна зйомка є нашою спеціалізацією, проте у нас ви також можете замовити художні, корпоративні фото — як у студії, так і на природі чи у своєму офісі.

  Спробуйте один раз, отримайте якісні знімки. І долучайтеся до команди наших постійних клієнтів!

 • Рекламна зйомка з моделями

  Люди купують не товар, а образ володіння ним. Тому місія рекламної фотографії — привабити цим образом. Вдалий знімок викликає емоції, заохочує до дії, він продає.

  Професійне фото є концептуальним. Тобто воно має загальну ідею, якій підпорядковується кадрова атмосфера, тема та образ моделі. Ми маємо базу перевірених моделей, серед яких жінки, чоловіки, діти, старші люди, моделі «плюс-сайз», тому для нас не є проблемою фотозйомка одягу чи аксесуарів.

  Для інтернет-магазину чи каталогу особливо важливо, щоб фото товарів були зроблені в одному стилі. У нас є своя студія — у ній ми робимо якісні каталожні знімки на різних фонах.

  Для соцмереж чи сайту буває корисно провести виїзну фотозйомку: так обличчя бренда «оживає». Ви можете замовити таку зйомку в нас, оскільки ми транспортуємо свою світло- та фототехніку. Запропонуємо ідею зйомки, доберемо моделей і необхідний інвентар, знайдемо локацію — не відволікайтеся від роботи на дослідження нюансів рекламної фотосесії. Покладіться на нас!

  СОІ знає, як зробити рекламу з максимальною віддачею, і робить це трішки краще, ніж можливо. Наше портфоліо вас переконає!

 • Художня фотозйомка

  Якщо предметна зйомка передбачає фото, де в кадрі є тільки ваш товар, то художня фотозйомка має на меті створення мистецького витвору довкола вашої продукції.

  Немає сенсу робити художні фото для одиниці товару інтернет-магазину побутової техніки, бо користувач хоче бачити конкретну товарну одиницю. Але якщо йдеться про фото для банерів, слайдерів, білбордів чи рекламних пропозицій, то ту ж побутову техніку потрібно знімати в інтер’єрі, з моделями чи додатковими атрибутами.

  І це саме той випадок, коли смак виконавця грає важливу роль. Фотограф не має перевантажити кадр і повинен акцентувати переваги продукту, грамотно створити кадрову атмосферу.

  Такі знімки можна робити в студії або влаштувати виїзну фотосесію. Тому, з одного боку, компанія COI Marketing & Software має власну фотостудію для рекламної фотозйомки невеликих товарів, а з другого — транспортабельну апаратуру, з якою ми можемо приїхати до вас на об’єкт або на обрану локацію.

  Люди і території

  Художня зйомка створює образ, який спонукає до покупки, який захоплює. Часто такого ефекту допомагають досягти люди в кадрі. Ми сформували базу моделей, серед яких жінки й чоловіки різного віку та комплекції, діти; проводимо додаткові кастинги за потреби, узгоджуємо концепцію художньої фотозйомки з замовником.

  Окреме питання — локація. Проте як такий вибір локації для нас не питання: для фотографування постелі ми знімали готель, винаймали квартиру під меблеву фотосесію. Та що говорити, ми знімали дивани в пісковому кар’єрі!

  Вміст зі змістом

  Річ у тім, що ми самі отримуємо задоволення від процесу фотографування. Тому сміливі ідеї замовників цілковито підтримуємо, а прості, на перший погляд, проекти намагаємося втілити так, щоб виглядало запаморочливо. А при такому підході важливу роль грає не тільки локація, а й деталі, які її доповнюють.

  Оскільки ми самі часто є авторами фотоконцепції, то продумуємо весь кадр від початку до кінця, доповнюючи його потрібною атрибутикою. Так, у студії ми маємо багацько елементів декору, різні фони та текстури для художньої зйомки. Кадр має бути завершеним, і команда фотографів СОІ знає, як цього досягти.

  Ваш товар має право опинитися в центрі шедевра. Ми сфотографуємо його так, що ви самі захочете його купити!

 • Корпоративні фото

  Маємо до вас два запитання:

  1. Як ви думаєте, навіщо на сайті є сторінки «Про нас», «Команда»?
  2. Якщо ви можете прочитати текст про людину та побачити її фото, незнайомець стає вже ніби трохи знайомим і починає викликати довіру, чи не так?

  Хочете достойно презентувати свою команду на сайті — зробіть професійні корпоративні фото! Адже так потенційний клієнт побачить, що співпрацюватиме не з примарною фірмою, а з реальними людьми. І це збільшить його довіру до компанії та послуг, які вона надає.

  Фото співробітників можна зробити у нашій фотостудії або на вашому підприємстві чи в офісі. Зйомка в студії — це класичний варіант. Вона проходить швидко: світлове обладнання буде виставлене та відкаліброване вже до вашого приїзду. Маємо власне професійне приміщення, адже студійні знімки — звична справа для фотографів СОІ.

  З іншого боку, вдома і стіни гріють: зняті в офісі, корпоративні фото виглядають невимушено, а працівників не потрібно надовго відривати від роботи. І тут ми можемо допомогти, адже маємо переносну апаратуру.

  Такі фото представляють команду. А коли потрібен індивідуальний діловий портрет?

  • якщо ви видали книгу чи випустили навчальний курс;
  • коли рекламуєте свій бренд;
  • якщо плануєте виступати на конференціях, бізнес-форумах, ділових зустрічах тощо;
  • якщо вам потрібна високооплачувана робота (перше, на що звертають увагу HR в резюме, — фото);
  • коли розкручуєте власний бренд у соцмережах (подбайте про презентабельні знімки для профілю).

  Іміджева фотозйомка

  Окреме питання — знімки бізнесмена, тренера, коуча для власного проекту. Фотограф має розумітися на психології, адже бізнес-портрет повинен передавати ті риси характеру, які цінуються у вашій професії. Якщо ви власник приватної школи, у бізнес-портреті має відбиватися доброзичливість і чуйність. Якщо ви лікар, на вашому фото люди мають побачити досвідченість і гуманність, а якщо акула бізнесу — рішучість і ділову хватку.

  Ми допоможемо обрати стиль і подачу. Бо робимо такі фото, які акцентують переваги.

 • Промислова зйомка

  «Більше життєвих фото», — говоримо ми завжди, коли клієнт питає про наповнення презентації для співпраці В2В, сторінок у соцмережах, сайту. Люди хочуть бачити справжні усмішки, справжні обличчя та реальні умови, в яких навчають їхніх дітей, кабінет, де роблять масаж, і медичний центр, де їх оперуватимуть. А ще їм цікаво, хто робить для них меблі, як виглядає фабрика, офіс, звідки вони отримують товари та послуги. Бо ця інформація викликає довіру до компанії та послуг, які вона надає.

  Ми спеціалізуємося на предметній зйомці, але не всі предмети легко транспортувати. Виробляєте габаритні товари? Скажімо, хочете влаштувати фотозйомку диванів? Візьмемо світло з собою та приїдемо до вас!

  Ми знаємо, як зробити кадр естетичним. Повірте, будь-який цех може виглядати як лофт. Якщо, звісно, у фотографа є талант, а в агенції — потрібна техніка. СОІ має і те, і те для професійної зйомки підприємства!

  Додатково можемо зробити фото співробітників компанії на місці роботи. Все про корпоративні фото, які робить команда COI, читайте тут.

  Фотографуємо об’єкти в межах Львівської області, а за цікавими поїдемо і далі!

  Живі фото можуть бути гарними, ви побачите!

 • Фуд-зйомка

  Фотозйомка їжі — це окрема індустрія, яка вимагає спеціальних навичок і знань.

  От скажіть, як сфотографувати шоколад так, щоб він не розтанув від світла софітів? А що робити з крихким печивом? А чому на ринку курка біла, а на фотографіях — апетитна жовтенька?

  Фотошоп не всемогутній, правда. Щоб робити професійні фото їжі й полоскотати смакові рецептори, потрібно знати, як зробити вареники апетитними і як рівненько розрізати цукерку навпіл. Ми вміємо фотографувати солодощі та страви для сайтів, каталогів, меню так, щоб слинка котилася!

  Знімаєм у своїй студії або можемо приїхати з апаратурою до вас.

  Люди споживають очима. І ми зробимо для ваших клієнтів такі фото, що пальчики оближеш!