+38 (067) 434-60-64

Бриф

Розкажіть, що вас цікавить

Simplex — юридична компанія, для якої ми розробили тримовний сайт, дизайн, провели ділову фотозйомку. Учасники команди Simplex — молоді сучасні юристи, тому їхній сайт теж сучасний і лаконічний.

https://simplex.com.ua

Завдання

Ми прагнули віддалитися від стереотипів, які супроводжують юриспруденцію, тому що Simplex — це професіонали з сучасним баченням своєї професії. Проте ми врахували і очікування старшої цільової аудиторії: зупинилися на сайті, який не переобтяжений інформацією та додатковими функціями.

Опис

Simplex — це наш партнер: від нас — маркетингові послуги, нам — юридичні консультації. Щоб результатом були задоволені обидві сторони, робота супроводжувалася постійним обміном думок: разом працювали над текстами, погоджували корпоративні портрети, обирали ідеальну сайтову структуру.

Веб

Розробляючи сайт для Simplex, ми подбали про його універсальність: зручна навігація, адаптивний дизайн, чітка структура сторінок і гамбургер-меню, лаконічний стиль, доповнений hover-ефектами, інформативні тексти. У результаті Simplex отримали сучасний вебсайт, сприйнятливий для різновікової цільової аудиторії.

block 5 image

Команда

block 5 image

Меню

block 5 image

Зручна навігація

block 5 image

Адаптивний дизайн

block 5 image