+38 (097) 791-33-70

Бриф

Розкажіть, що вас цікавить

Shulga Massage — перша в Україні компанія, яка надає послуги офісного масажу для IT-спеціалістів. Клієнт замовив цілісне просування проекту: від розробки сайту до реклами в соцмережах.

https://shulga-massage.com/

Завдання

Складність завдання викликана непризвичаєністю українського споживача до офісного масажу. З другого боку, саме незвичність та новизна стали перевагами в просуванні Shulga Massage. Нашим першочерговим завданням було популяризувати Shulga Massage серед ІТ-спеціалістів через соцмережі та поза ними.

Опис проекту

Для Shulga Massage ми розробили корпоративний сайт і фірмовий стиль, забезпечили просування в соцмережах та рекламні фотосесії. Діяльність компанії презентували через e-mail розсилки та представництво на IT-конференціях. І звісно, випробували Shulga Massage на собі, щоб краще розуміти всі переваги послуги.

Веб

Для Shulga Massage ми розробили трендовий функціональний сайт у фірмових кольорах. Особливості сайту — інтуїтивний інтерфейс, чітка структура.

Прототип

block 5 image

Дизайн сторінок сайту

block 4 image

Головна сторінка

Оскільки проект надає послуги масажу, ми «бачили» сайт у спокійних тонах і прагнули зробити його, так би мовити, «релаксовим». Мінімалістичний дизайн доповнили асиметрією ліній та hover-ефектами, структурували інформацію та наповнили сайт текстами. На головній сторінці зазначили основну інформацію про компанію: що, як і для кого, переваги та актуальні новини.

block 4 image

Сторінка блогу

Для розміщення новин, анонсів, тематичних статей ми створили розділ «Блог». Окремо винесені останні публікації. Цікавий та актуальний контент на сайті, як-от звіти про конференції, на яких працювали масажисти Shulga Massage, підвищує зацікавлення користувачів, вони бачать, що компанія активно розвивається, та більш схильні до замовлення послуги.

Розробка CRM-системи

Ми розробили CRM-систему, за допомогою якої можна записуватися на масаж, обирати масажиста, дату та час сеансу, отримувати нагадування про запис тощо. Оптимізували систему під мобільні телефони, а також розробили функціональний Telegram-бот для зручності клієнтів.

Прототип

block 5 image
block 5 image

Дизайн сторінок

slide image

slide image

block 5 image

E-mail розсилка

block 5 image

Брендинг

Фірмова продукція підкреслює індивідуальність компанії. Серед створених нами елементів фірмового стилю Shulga Massage чашки з логотипом, флаєри, візитівки, годинники, цукерки.

block 5 image
block 5 image
block 5 image
block 5 image

Презентація

slide image

slide image

slide image

slide image

СММ

Інформативні рекламні пости, доповнені якісними знімками, створюють приємне враження про компанію та підтримують її позитивний імідж, а таргетування реклами збільшує кількість підписників.

Facebook

Інфографіка

block image

block image