+38 (067) 434-60-64

Бриф

Розкажіть, що вас цікавить

Для львівського Парку культури ім. Богдана Хмельницького ми розробили сайт, мобільний додаток. Займалися контентом для соцмереж, поліграфією.

Завдання

Парк культури — популярне місце для відпочинку у Львові. Нашим завданням було розробити функціональний сайт і додаток, які підтримували б інтерес відвідувачів до Парку та тримали б їх у курсі актуальних подій.

Короткий опис

Інформацію про події в Парку ми доносили через сторінку в фейсбуці. У календарі мобільного застосунку можна переглядати актуальні новини та анонси подій, а інтерактивна мапа дозволяє обрати оптимальний маршрут прогулянки.

block 5 image

Веб

Для Парку культури ми розробили лаконічний функціональний сайт, попрацювали над анімацією та яскравим дизайном сторінок.

block 4 image

Головна сторінка

Користувачі на цьому сайті шукатимуть інформацію про актуальні події та фотографії з відвіданих заходів; режим роботи та вартість квитків на атракціони; маршрути та конкретні локації. Усі ці матеріали доступні в один клік на відповідну іконку головної сторінки.

block 4 image

Проста навігація

Окремим нашим завданням було спростити навігацію по парку. З цією метою дизайнери СОІ розробили карту локацій, яка була розміщена на вході в парк, а наші розробники вбудували її в сайт разом із google maps.

Іконки

block 5 image

Брендинг

Для Парку культури ми розробили дизайн дитячих і дорослих вхідних квитків.

block 5 image

Мобільний додаток

Мобільний додаток-гід по Парку культури дозволяє визначити місцеперебування за допомогою GPS, дізнатися графік роботи та вартість квитків на атракціони, ознайомитися з анонсами подій та новинами Парку, а також швидко знайти потрібну інформацію завдяки фільтру.

block 5 image

СММ

На facebook-сторінці Парку культури ми розповідали про паркові події, локації та новини; залученню аудиторії сприяли живі атмосферні фото відвідувачів.