+38 (067) 434-60-64

Бриф

Розкажіть, що вас цікавить

One Service — компанія, яка допомагає вдосконалювати бізнес за допомогою автоматизації та впроваджує програмні продукти (BAS ERP, UA-Бюджет) для оптимізації діяльності підприємств. Клієнт замовив цілісне просування: від розробки односторінкового сайту до реклами в соцмережах.

https://oneservice.in.ua

Завдання

Нашим завданням було розробити елементи брендування, змінити вже наявний логотип та створити лендінг. Крім того, необхідно було провести корпоративну фотозйомку та взяти на себе оформлення соцмереж (фейсбук та інстаграм).

Опис проекту

Для One Service ми розробили лендінг, який відповідає трьом критеріям, озвученим клієнтом: мінімалізм, чітка структура та зручність для користувача. Ми грамотно подали переваги компанії на сайті та подбали про текстовий і візуальний контент у соцмережах клієнта.

Брендинг

Ми надали клієнту цілий комплект складових: логотип, фірмові кольори, фірмова документація, візитівки тощо. Попрацювали над розробкою брендбука, аби підвищити впізнаваність компанії і створити цілісне враження про фірмовий стиль One Service.

block 5 image
block 5 image

Маркетингова стратегія

Для OneService ми розробили маркетингову стратегію. Це документ, який ґрунтується на вивчених цільових аватарах, дослідженні конкурентів, аналізі ринку тощо. Він допомагає зрозуміти курс, яким рухатиметься компанія: кому, як і коли пропонувати послуги, що робити у кризових ситуаціях, які сторони фірми є виграшними та ін.

block 5 image
block 5 image
block 5 image
block 5 image
block 5 image

Кольори та типографіка

block 5 image
block 5 image

Веб

Для One Service ми розробили функціональний лендінг у фірмових кольорах: жовтому та синьому. Особливість ресурсу — інтуїтивний інтерфейс і чітка структура. Крім того, на сторінці користувач почуває себе вільно, адже немає елементів, які б перевантажували лендінг.

block 5 image

Дизайн сторінок сайту

block 4 image

Про нас

Познайомити користувачів з компанією — завдання обов’язкове, тому ми не оминули цей блок. На сайті він представлений лаконічно, кількома реченнями, аби не відволікати користувача від основного — послуг компанії.

block 4 image

Наші клієнти

Стримано й наочно — так виглядає блок «Наші клієнти» на сайті One Service. Ми помістили в нього логотипи компаній, адже так користувач швидше впізнає бренд і розуміє, про яку фірму йде мова.

block 4 image

Контакти

Аби карта гармонійно вписувалася в концепцію сайту, ми стилізували її — зробили у сірих тонах з жовтим акцентом на позначці, яка вказує на адресу компанії One Service. Також у блоці «Контакти» розмістили просту й зрозумілу форму зв’язку, через яку можна замовити консультацію.

Адаптивний дизайн

block 5 image

СММ

З соціальних мереж можна дізнатись багато інформації про компанію та те, чим вона займається. Завдяки соцмережам потенційні клієнти One Service можуть не лише замовляти послуги, а й завжди бути в курсі останніх новин бізнесу.

Фотозйомка

Ми подбали про те, щоб відзняті нами фото виглядали органічно на фоні лендінгу: виділялися і вдало презентували команду, викликали довіру.

block 5 image

block 5 image