+38 (067) 434-60-64

Бриф

Розкажіть, що вас цікавить

Бренд товарів для корекції фігури родом із Лондона. Ми розробили для клієнта двомовний лендінг зі зручною навігацією та ошатним дизайном, а також забезпечили фотозйомку товарів.

https://activeme.icu/

Завдання

Клієнт не хотів інтернет-магазину: йшлося про промовистий лендінг. Промовляти про якість і ефективність продукції мала кожна деталь сайту, від шрифтів і фотографій до описів продукції.

Опис

Ми спростили навігацію, розподіливши товар на групи «Для неї» і «Для нього». За допомогою hover-ефекту акцентували увагу на продукції: при наведенні курсора зображення відтіняється, можна переглянути опис і таблицю розмірів. 
Особливо попрацювали над формою замовлення.

Веб

Для зручної роботи з лендінгом ми зробили дворівневе верхнє меню, для вигідної презентації товару вбудували блок з відгуками. Орієнтуючись на широку цільову аудиторію, перетворили лендінг на білінгвальний. У футері розмістили корисні файли, як-от: щоденник для запису результатів спортивних занять і визначник розмірів.

block 5 image
block 5 image
block 5 image

Шрифти та кольори

block 5 image
block 5 image

Фотозйомка

Стилістика сайту означена чіткими лініями, асиметричними зображеннями та класичними кольорами в поєднанні з золотистими відтінками. Щоб зосередити увагу на продукції, відзняті фото ми поставили на біле тло.

block 5 image