+38 (067) 434-60-64

Яскраво та пізнавально: розробка дизайну навчальних карток

article author photo
Саша Антонишин

Нещодавно ми завершили роботу над цікавим і корисним проектом — розробили дизайн навчальних карток з англійської мови для розвивального дитячого центру «Майстерня Знань».

Ми не спеціалізуємося на поліграфічній продукції, однак для постійних клієнтів можемо й це. Зізнаємось, не все виходило з першого разу. Однак копітка робота над деталями та прагнення виконати все якнайкраще дали свій результат!

Перетворення ідеї на цілісний продукт

Минулого року до нас звернулася директорка «Майстерні Знань» з ідеєю створити корисний пізнавальний продукт для дітей — з красивими ілюстраціями та розвивальними іграми.

Якщо коротко про ці кілька місяців — ми креслили, малювали, клеїли та де тільки не розкладали й не розвішували ескізи, щоб побачити цілісну картину того, що маємо і що потрібно допрацювати.

Далі постаралися наші веб-дизайнери, вже на комп’ютері вдихнувши життя та яскраві кольори в ілюстрації.

І тут починається наступний етап — просування продукту. Рекламна кампанія зосередилася в соцмережах і триває досі: відеоогляд, фотосесія, реклама, розіграш… До речі, замовити навчальні картки з англійської мови можна тут — http://knowledge.lviv.ua/poslugy/navchalni-kartky/

Англійська мова в ілюстраціях

Готовий продукт — це 350 яскравих карток з англійськими словами для дітей від 1 до 10 років, щоб вивчати і повторювати матеріал, і для педагогів, щоб готуватися до занять. У картках втілені 23 лексичні теми — це оптимальний набір слів розмовної англійської мови. Усі вони розподілені на тематичні розділи, кожен з яких має визначений колір. На зворотному боці картки — слово з англійською та українською транскрипцією і перекладом українською мовою. На титульному — ілюстрація до слова. 

В наборі також є інструкція з 9-ма іграми для легкого, цікавого й ефективного вивчення слів англійської мови.

Асоціації — не так просто, як здавалося

Картки спрямовані на те, щоб ілюстраціями викликати асоціації до англійських слів. Складність створення ілюстрацій полягала в тому, що картки призначені для діток від 1 року, а це не зовсім звична наша цільова аудиторія.

Прості, зрозумілі, яскраві, — такими ми бачили картки, такими їх і зробили.

Якщо з ілюстраціями кольорів, їжі, одягу труднощів не виникало, то коли справа дійшла до розділів з назвами частин тіла, дієсловами, займенниками — отут вже ми набавилися, намагаючись придумати потрібну асоціацію. Навіть залучили знайомих батьків і їх дошкільнят, аби перевірити, чи зрозумілою буде дитині та чи інша ілюстрація.  

І ще декілька деталей

Картки виготовлені з екологічно чистих та безпечних матеріалів. Ми також подбали про зручний формат для дитячих долонь, насичені кольори та чітку графіку.

Коробку легко відкривати, вона компактна і не потребує багато місця для зберігання.

Зробити екологічний, красивий, корисний і розумний продукт для дітей — це ж реально мрія для кожної хорошої компанії. І ми пишаємося результатом!