+38 (097) 791-33-70

Від стажиста до ветерана: як ми звикали до COI

article author photo
COI

Щоб стати майстром своєї справи, потрібні час і практика. Робота в нашій команді — не виняток. Кожен долав шлях від початківця до професіонала, поступово проходячи всі стадії прийняття за Кюблер-Росс.

Отже, як відбувається адаптація кожного COI-вця.

Стажист: з чого все починається

Новенький вагається перед тим, як щось зробити (деякі з нас — ще ті інтроверти, які у перший місяць навіть боялися на кухню піти, аби не привертати зайвої уваги). Новий СОІ-вець намагається встигнути за надцятьма проектами й нічого не пропустити (і, звісно ж, не завжди виходить).

Після кожного виконаного завдання хоче особисто почути, що не «облажався». На командних мітингах вдає, що все зрозумів і запам’ятав/записав.

Досвідчений працівник — рушійна сила

Пройшов стажування і вже в курсі того, що, як і коли робити. Знає коло своїх обов’язків і класно їх виконує. Непогано ладнає з офісними програмами, однак у випадку атаки комп’ютерних несправностей чи вірусів панічно шукає системного адміністратора.

А ще перестає надокучати всім запитаннями про чай, каву, цукор, батарейки, ключі, зарплату. :) Знає, кого з колег не варто чіпати до першої кави, а хто, навпаки, вранці найбільш енергійний.

Ветеран: коли офіс як другий дім

  1. Особисто знає багатьох клієнтів компанії.
  2. Розуміє, яка буква, колір чи функція сайту замовнику не сподобаються.
  3. На «ти» з усіма офісними програмами.
  4. Патріот — дуже любить зелений колір.
  5. Залишає на роботі харчі, одяг, особисті речі, інколи документи (хтозна, коли вони знадобляться).
  6. Своїх колег знає краще, ніж багатьох родичів, адже часу з ними проводить значно більше.

СОІ: на чому все тримається

Працювати в COI — це бути орієнтованим на результат і не «паритися» через діловий дрес-код. Бо навіть якщо на тобі улюблена піжама, на продуктивність це ніяк не вплине.

Працювати в СОІ — це не боятися озвучувати свої чудернацькі ідеї. Ба більше: завжди знайдеться той, хто їх підтримає.

Працювати в СОІ — це бути на «ти». Зі співробітниками, з проектами, з офісною технікою. Ми за простоту в комунікації, взаємоввічливість і повагу.

Працювати в СОІ — це щодня «штурмувати» мозок у пошуках новішого, цікавішого, ефективнішого рішення. Бо стояти на місці — це не про нас.

І знаєте що класно? Сім’я СОІ, як і всі дружні родини, постійно росте. Якщо ви бажаєте приєднатися, якщо маєте нестримне бажання розвиватися і розвивати, — стежте за нашими вакансіями. Адже ми розширюємо команду!