+38 (067) 434-60-64

В — весна, Н — навчання

Нещодавно мені спало на думку, що було би цікаво позначати життєві періоди як сезони серіалів — сезон їсти апельсини, сезон читати, сезон баскетболу чи ще щось у тому дусі. Насправді ми ж усі відчуваємо, коли настає кінець і коли нам відчиняються нові двері, хоч і не завжди радо спішимо назустріч змінам. Але не про те.

Якби ми позначали кожен СОІ-сезон якимось ярликом, то на течці «Весна-2016» їх було б два:

1) переїзд;

2) навчання.

Переїзд — це взагалі окрема тема. Вона стріляє феєрверками, розсипається на цукерки, пахне мастикою і звучить як симфонічний оркестр. То про наше відкриття на Шевченка, 111 а, трохи пізніше, коли відлетять у вирій бульбашки рожевого шампанського і зникне з холодильника найостанніша канапка.

А поки що про навчання.

Великою компанію вкотре ми потрапили на ?#?iforum2016. Слухали про роботів, рекламу, соцмережі, застосунки, менеджмент, аналітику і навіть моду. Гуляли по Києву, але перепічку не їли.

Наступного року поїдемо ще.

image001

Тепер про наших мегалідерів у категорії «прагнення до навчання».

Абсолютним гуру залишається Мирослава. Вже згадуваний ?#?iforum2016, все про конверсію вебсайтів на #?ConversionCon (InternetDevels), березневий Lviv Outsourcing Forum 2016 — це short list її весняних здобутків. 14 травня разом із Олександром Юровим вони додали до цього переліку ще засідання з інтригуючою назвою «Особливості укладення зовнішньо-економічних договорів у сегменті ІТ». Зустріч стосувалася питань міжнародного права (за її організацію дякуємо #UBA ICT Committee).

З повною версією напрацювань весни в кольорі й емоціях можна ознайомитися на Мирославиній сторінці FB.

image002

Впритул до Мирослави підступає Настя Малєєва, яка, мов агент, дає нам знати, що відбувається в ІТ-просторі Харкова.

Цієї весни вона розповідала про «Хакатон», QA talk, фотографувалася з роботами і дякувала Оксані Харчук за сміливість до повсякденних релізів.

Третій у її переліку — EdCamp, конференція для вчителів про різні конструктори для побудови простих систем автоматики та робототехніки. На фото Настя тримає [цитую] «божественно прекрасну чарівну паличку з червоним діодом». Чудеса та діоди — магічний реалізм у дії.

image003

image005 image0042

Завершує трійку когнітивних лідерів Настя Пристайко.

Наш контент-менеджер теж була цікава в робототемі. Майстер-клас із програмування роботів Boteon у Львові посіяв у ній любов до штучного інтелекту українського виробництва.

Ще в її весняному списку iForum і майстер-клас Сергія Щербакова про орієнтацію реклами на конкретного споживача «Таргетована реклама в Facebook і Vkontakte». Чудова композиція «Настя і Робот» у продовження нашого весняного навчального дайджесту.

image006

Козубська Дана втрапила на Bid&Tender Winner Conference. Там їй вдалося розкрити деякі секрети спілкування з іноземними клієнтами та з’ясувати всю правду про сприймання-написання-читання cover letters.

image007

А я продовжую ходити на Курс письменницької майстерності (ЛЬВІВ)_2016. Вчора відбулася зустріч із прекрасним і неймовірним Тарасом Прохаськом. Ця людина говорить, мов пише, і пише, мов говорить. Але про це теж трохи пізніше, після випускного і з сертифікатом письменника в руках.

А поки що пропоную надихнутися прикладом наших працелюбних і пізнавально зорієнтованих колег.

І готуватися до нового сезону!