+38 (067) 434-60-64

Рекламна концепція для виробника м’яких меблів МЕККО

Новий виклик: зробіть так, щоб продажі росли!

Львівський виробник м’яких меблів МЕККО дав нам неоднозначне завдання: воно було і простим, і визивним водночас.

Простота була в тому, що від нас хотіли фотознімання диванів для інтернет-магазину (на поточній версії сайту були розміщені фото диванів на білому тлі). Виклик — дивани повинні бути сфотографовані так, щоб продажі підскочили, а реклама запрацювала ефективно.

Тим цікавіше, що задача мала присмак авантюри: якщо перша фотосесія дає добрий результат — отримуємо замовлення на наступні.

І ми взялися.

Пілотна фотосесія

Перший диван домовилися знімати в інтер’єрі. Орендували квартиру в новобудові — щоб атмосфера відповідала концепції сучасності.

Відзняли, обробили, написали королівський опис; виробник дав знижку 50 % на товар, ми запустили рекламу на фейсбуці й отримали достойну споживацьку віддачу.

Показники охоплення потішили нас, ріст продажів надихнув виробника — і ми отримали замовлення на знімання ще 5-ох диванів і розробку концепції.

Про інтер’єри та призначення реклами

Основна перевага продукції МЕККО — якість. Але як відбити її у фото? І який знімок приверне увагу потенційного покупця?

З одного боку, важливо показати всі деталі виробу, відкриті-закриті шухлядки, механізм розкладання, ніші, вбудовані столики та інші деталі. Але це ж виключно технічні фото! А реклама має давати образ. Вона повинна створити враження, що ви є власником цього дивана, що він — частина вашої історії. Саме тому спочатку ми вирішили зробити ставку на затишок і знімати в інтер’єрі.

З другого боку, усі знімають в інтер’єрі, і з часом почнеться просто битва, в кого крутіший інтер’єр. А там уже буде не про дивани…

Тому ми подумали-подумали і запропонували дещо зовсім нове.

П’ять з плюсом

Ми вирішили знімати там, де дивани ще не знімав ніхто. Надихало те, що клієнт був готовий експериментувати.

5 диванів — це 5 цільових аудиторій. І стільки ж концепцій, описів для соцмереж, модельних кастингів і локацій.

Ми вивозили меблі в піщаний кар’єр, вночі ставили на тротуар під цегляну стіну, вписували підлітків зі скейтами та велетенськими собаками в контекст, садили на диван дітей та іграшки, зрештою поставили в лісі…

Звичайно, такі проекти запам’ятовуються. Коли тепер бачимо в місті фургон із написом МЕККО — він уже не може бути просто машиною з меблями. СОІ приручили ці меблі, а вони приручили СОІ. Ми їздили по всій області в пошуку ідеальної локації, шукали моделей, говорили з поліцією, мішали коктейлі, знайомилися з перехожими, додавали нових персонажів у кадр — було все.

Ми запропонували цілі історії про пригоди наших диванів, і це спрацювало. Шукайте на сайті https://mekko.com.ua/ дивани-легенди!