+38 (067) 434-60-64

Новий рік в СОІ: хто де, а ми — на Гаваях

Ідея провести новорічний корпоратив у гавайському стилі виникла ще задовго до Нового року. Чому саме гавайському — не знає ніхто. Але коли Мирослава висловила таку необережну думку, вся наша команда аж загорілася: почали гуглити та обирати одяг для вечірки з відповідними атрибутами (як-от: рятувальні круги та квіткові вінки з паперу), шукати музичний супровід — одним словом, думками ми вже були на Гаваях. Згадка про літо та можливість ненадовго в нього перенестися зігрівала наші серця, поки ми чекали свята.

Які ж Гаваї без бунгало? Найвідчайдушніші з нас всю ніч майстрували його з металевих балок, мотузок, картону й очерету, аби потім прикрасити надувними кульками і гірляндами — Новий рік як-не-як!

Розпочалося свято розфарбовуванням імбирного печива, яке ми згодом надіслали бійцям в АТО. Згадували шкільні уроки малювання і прикрашали печивко хто як вміє: ялинками, зірочками, сердечками, квітами, сонечками.

Найприємнішою частиною свята, мабуть, стало розгортання подарунків, які ми поклали під ялинку до дня святого Миколая.

Все було таємно: по ідеї, ніхто не знав, від кого має подарунок. Але, звісно, ми вирахували своїх таємних Миколаїв. Однак радощів від цього менше не стало!

Після «офіційної» частини розпочалася сама вечірка. Музику вмикали гучно, коктейлі робили просто ядерні, а танцювали що було сил. І навіть отримали майстер-клас із сальси від Андрія! Окремо дякуємо нашому ді-джею Мирославу і досі тішимося несподіваним пісням, які самі йому замовляли.

Кажуть, якщо є, що згадати, то святкування вдалося. Так от: ми ще довго згадуватимемо наші гавайські хороводи, виступ бджілок, танці-лімбо та загалом наше СОІ-вське літо серед зими!