+38 (067) 434-60-64

Мегапродуктивний і пізнавальний 2017, па-па!

2017 уже майже позаду. Стільки всього було втілено в життя і стільки зусиль було вкладено у кожний проект. І ми отримали показові результати.

Нові якісні інтернет-магазини, сайти-конструктори, лендінги, над якими працювали наші web-розробники.

Фотографії, які тішать око, і процес зйомок, що залишився на бекстейджі. Знімали дивани в найнесподіваніших локаціях, завалювали студію гантелями, фантазували над композиціями для красивих кадрів. Знімали велике і мале, динамічне та статичне, дитяче й доросле, їстівне, м’яке, важке.

Дизайн, який вимагав від нас досконалого поєднання кольорів, застосування крутих ефектів і кропіткої роботи над деталями.

Тексти, до яких шукали натхнення і які перечитували по сто разів, аби не пропустити кому чи літеру.

Три успішні релізи від Software-частини СОІ. Розписані цифрами, буквами та знаками вікна й фліпчарти, запуск нових мобільних додатків, знайомство з невідомими раніше програмами та вдосконалення навичок роботи з уже освоєними.

Ми працювали над дійсно крутими проектами.

А ще вітали нових працівників, святкували Дні народження, пили безмежну кількість кави, молока й не тільки. Передивилися безліч фільмів і ще більше перечитали книжок. Ходили в боулінг та кіно, присвячували вечори настільним іграм, а ранки — бадмінтону. Пофарбували частину фотостудії у стильний чорний, а переговорну «пом’якшили» фісташковими хюґними меблями. Запам’ятали цей рік як мегапродуктивний і пізнавальний.

Стали відповідальнішими та подорослішали. І це не просто слова. Ми бралися за серйозні масштабні проекти, за роботою над якими геть забували про час. До нас прийшли нові люди, а нові люди завжди ведуть за собою зміни та виклики.

Цього року СОІ-вці тішили своєю присутністю Хорватію, Угорщину, Сполучені Штати, Туреччину, Єгипет, Польщу, Португалію, Іспанію, Норвегію, Чехію, Італію — де тільки нас не було!

А ще відсвяткували четверту річницю СОІ. Розважалися під улюблені пісні у виконанні запрошеного гурту з Києва, оцінили краєвиди Львова з тераси ресторану PartyFon, смакували чотириповерховий торт з іконками улюблених сервісів, першою з яких з’їли Skype (не питайте чому), — і все це у фірмових теплих СОІ-кофтах, які отримали в подарунок напередодні.

Завершили 2017 рік традиційно офісним корпоративом. Ці 365 днів були сповнені емоцій, тому й тематику обрали яскраву — «Стиляги». Занурилися в епоху барвистих суконь і спідниць, стильних костюмів з метеликами, яскравої помади на губах і кольорових стрічок у волоссі. Танцювали під хіти минулого, розкривали подарунки від «таємного Миколая», вигравали солодощі в конкурсах, пригощалися канапками, випивали різноманітні коктейлі, які нам щедро змішував бармен, грали в улюблені настільні ігри, знайомилися з «плюсодинами». Відчули, що цей рік уже позаду і навіть трішечки зітхнули з полегшенням.

Тепер нетерпляче чекаємо 2018-го. Насамперед — усмішок, незабутніх подорожей, мудрих ідей, яскравих кінопрем'єр, здійснених мрій. Вже будуємо плани та готові їх втілювати в життя.