+38 (067) 434-60-64

(Майже) об’єктивний* (майже) рейтинг (майже) плаксивих новорічно-різдвяних відео

Коли в Україні люди починають шукати хату на Новий рік, по всьому світу стартують рекламні кампанії, приурочені до різдвяних свят.

Таку рекламу зазвичай цікаво дивитись, адже, по-перше, щороку це щось нове, і, по-друге, такі ролики вже давно пройшли етап «ми покажем вам те саме, що і завжди, тільки збоку буде стояти Дід Мороз».

Щоб на відео звернули увагу, треба зняти гарно, емоційно, трошки смішно, трошки сумно і обов’язково з ідеєю. Ну і тут вже креативники вправляються як можуть.

Почнемо з традиційного ролика від John Lewis. Компанія вже шостий рік підряд знімає різдвяні відео, і від них уже зарані очікують якісного і цікавого сюжету. Можливо, цьогорічний ролик вийшов не таким душевним, як відео 2015, тим не менш він заслуговує на увагу.

Не собаками одними. Куди ж без котиків. Тут їх багато, вони скачуть і нявчать. Котолюби, все для вас, споглядайте і тіштесь.

Якщо ви не прихильник тварин або ж просто втомилися від кото-собачних відео, ось вам милі реклами про цілеспрямовану морквину та імбирного пряничка, який хотів мати друзів. Словом, про те, що мрії мають здатність здійснюватись.

 

Різдво та Новий рік — прекрасний привід, щоб зустрітися з рідними та близькими. З ведмедями в головній ролі, різдвяний ролик від аеропорту Heathrow.

І не менш душевний ролик про те, чому ніколи не варто думати, що щось вже запізно. Відео про смішного дідуся і несподівану причину його вчинків.

Куди ж без відео про дружбу? Дружбу і віру — попри роки і місце перебування.

Ролик про те, що обман може бути добрим і берегти мрію. Відео іспанською, але там є англійські субтитри.

Ну і звісно, ролик про те, що іноді нам важко висловити свою любов до рідних і подарувати їм те, на що вони заслуговують. І тоді на допомогу приходять чарівники…

Якщо ви раптом занудьгували під час перегляду попередніх відео з собаками та дідусями, то ось ролик від Victoria’s Secret. Гарні дівчата, гарна білизна, гарний інтер’єр і відповідний музичний супровід. Для нетерплячих є скорочена версія «Ночі в Опері».

І коротеньке відео від ангелів: дівчата в білизні танцюють в блискітках. Нічого особливого, але новорічненько.

Надзвичайно гарні реклами від творців «Готель «Гранд Будапешт» та «Незрівнянний містер Фокс». Г'юго Гіннесс написав сценарій до реклами у двох діях для бренду Mulberry. Без скандалу, як минулорічне, а дорослих грають діти.

А от геніальний Вес Андерсон зрежисерував відео для H&M. Атмосферне, в стилі, ну і з Едрієном Броуді в головній ролі.

А також відео, яке виглядає як трейлер до фільму.

Burberry цього року не знімали сніжинки і подарунки. Натомість зробили міні-фільм про історію свого засновника, Томаса Барбері, до 160-річчя компанії. «Сплетни, драмы, интриги и расследования». Головні ролі зіграли Донал Глісон, Сієна Міллер, Домінік Вест та Лілі Джеймс. Тут гарно все. Дивіться і насолоджуйтесь!

 

*Читачі можуть не погоджуватись з автором і створити власний рейтинг. Автор не проти.