+38 (067) 434-60-64

Кожному за здібністю, або Яка різниця між програмістами, копірайтерами, дизайнерами і SMM-никами

Бувають квартири, в яких можна знайти все — від книжки з хіромантії до аншлагу, знятого з будинку ще за Польщі. Так і в нас в команді: є співаки, танцюристи, викладач математики та навіть поет, а всі разом ми — COI marketing&software.

Різноманіття смаків, хобі та вподобань, звісно, вносить певні корективи в наше офісне життя.

Наші клієнти і гості часто дивуються, адже звичайним для нас є будній день, коли звуки фортепіано сплітаються з криками футболістів, а серйозна розмова програмістів про нову версію комп’ютерної гри раптом переривається дзвінким сміхом копірайтерів.

Кожен — особливий

Щойно Мирослава повернулася з сеансу татуювання. Сказала, що залишилось ще декілька. Ця сильна жінка здатна терпіти нелюдський біль заради краси.

Саша, намалювавши губи яскравою помадою, задумливо дивиться кудись далеко і щось записує в  зелений блокнот. Що б це могло бути? А я вам скажу: це вірш. Іноді вони виходять у неї смішними, інколи — серйозними, але глибина душі поета відчувається завжди.

Настя Сєрікова, наша Главрєдіна, може підхопити пісню з перших слів. Ось вона, сила впливу на підліткову психіку популярних колись радіостанцій.

Христина зав’язує волосся креативним вузлом, одягає навушники і починає творити. Відволікається лише на каву та історії, яких, повірте, в її арсеналі ой як немало.

Ян завжди з'являється на роботі несподівано. Йому під силу не лише веб-аналітика, він ще й тексти писати вміє (копірайтерське минуле дається взнаки). Ян може слухати важкий рок і при цьому вибирати килими з мімімішними мультяшними героями для своєї донечки Єви.

Марія знає з власного досвіду, що таке недоспані ночі. Вона не тільки виховує наступне покоління веб-дизайнерів — маленьку Єву — а ще й доглядає за двома котами. Любить ромашковий чай і, можливо, саме тому вона завжди спокійна і врівноважена.

Наталя займається Facebook і Instagram професійно, а ще — з особистою метою. Знає все про сучасні технології висвітлювання волосся та нарощування вій. По суботах купає свого песика Елвіса і крутить педалі в спортзалі.

Керівник SMM-відділу Ольга мріє поспати, любить пити каву (логіка очевидна). Час від часу з її телефону чути галас донечки, який радує не тільки Олю, але й усіх, хто знаходиться в радіусі 5 м від телефону.

Про Рому і Назара можна писати тільки в одному реченні. Адже їхній робочий тандем плавно, але впевнено перейшов у дружбу. Обидва люблять грати в футбол, а так, між іншим, ділитися новинами веб-розробок.

Фотограф Тетяна може запропонувати вийти заміж за свого друга, доказувати тобі, що маєш красиві руки або проблеми з гормонами (попереджаємо: всі її висновки ґрунтуються на власному досвіді. Самолікування шкодить здоров’ю. За консультацією звертайтеся до лікаря). Вона справедлива, вміє робити смачнючі кавові напої, а її фотографії — це  відображення душі.

Настя Малєєва тестує, подорожує та просто вміє насолоджуватися життям. Настільки любить все прекрасне, що ладна навідатися з Харкова до Львова спеціально для того, щоб зайти в свій улюблений магазин і прикупити собі щось для свого дівочого арсеналу. Ну ви розумієте...

Галина — найжіночніший  бухгалтер планети. Завжди усміхнена і радісна, вона оберігає всіх нас від муторних звітів та податків. Дякуємо, Галю)

Анатолій. Хоче знати ВСЕ про ВСІХ. Має велике серце. При знайомстві обов’язково скаже, що десь вас бачив, а потім попередить, що одружений. Висновки робіть самі.

Анастасія Пристайко може все. Керувати студією краси, готувати смачну пасту. Постійно знаходиться в пошуку чогось нового. Вже прочитала всі ще ненаписані твори Стівена Кінга.

Андрій Попілевич. Ніколи не губиться в програмах і не плутає танцювальні па. Єдиний програміст в компанії, який — за потреби — може вас заарештувати.

Поруч з ним сидить Віталік. На правах реклами: в нього є басейн. Буде в 2018 році. А сам Віталік скоро почне ходити в спортзал.

Говорять, що не буває вродливих і водночас розумних жінок. Подивіться на Олену. Маючи красиві очі та шикарне волосся, ця жінка сміливо кидається в математичні пригоди і завжди рада прийти на допомогу.

Наш Мирослав може поламати й розібрати будь-що. Син вчительки з трьома дипломами, які покриваються в шафі порохами. Має суперсилу: до нього завжди доходять посилки з одного відомого китайського сайту.

Юра справляє враження серйозного програміста, а ще, окрім цього, може пишатися своїм витонченим почуттям гумору. Має цілу колекцію кепок, які ретельно підбирає під гардероб.

Рома Соломко — містер уважність нашого офісу. Завжди зібраний і серйозно налаштований, він кодить або сміється з відео (як зараз).

Богдан витратив 5 тижнів, щоб відростити бороду. Уявляєте, скільки в нього терпіння? Любить квести, картаті сорочки і мінімум слів.

Ким у цьому офісі тільки не була Кайтен! HR, копірайтером, тепер вона technical writer. Ніколи не опускає руки. Навіть тоді, коли удача не на нашому боці. Вміє робити гімнастичні трюки і має аж 3 кіло косметики.

А Олександр любить шоколад і булочки з маком. Ще — кодити і бавитися в «Цивілізацію». Тільки він вносить в офісне життя раціо і спокій. Дякую, Олександре!

Шукаєте репетитора з настільних ігор? Вам сюди. Спитайте Ігоря. Може пояснити будь-що. Спокійно. Без нервів. Дуже товариський.

Мирослав Гавдьо руками кодить, а ногами під столом танцює сальсу. Якби було більше рук, то, мабуть, ще й би грав у пінг-понг. Завжди уважний, особливо до дівчат.

 

Як бачите, ми різні, але це ніколи не ставало перепоною для спілкування чи роботи. Завітайте до нас в офіс, і ви в цьому переконаєтесь.

АБО МИ ВАС ПЕРЕКОНАЄМО.