+38 (067) 434-60-64

Кілька слів на модну тему: Lviv Fashion Week SS 2017

Галицькі панянки тепер точно знатимуть, що буде в тренді наступного теплого сезону. А все тому, що Львів знову і вкотре довів статус модного центру Західної України, провівши Fashion Week весна/літо 2017.

Звісно, СОІ не могли встояти осторонь такої події.


9f05b8750fb42e8ea2d7276c0cb5fff1f46eb28130d565ed72-pimgpsh_fullsize_distr

Дійство відбувалось одразу в декількох локаціях. Задіяні: готель «Асторія» «Панорама» та «Леополіс Хол», стадіон Arena Lviv і навіть парковка ТЦ King Cross Leopolis. Основним місцем проведення знову став Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького.

  2

Та не дефіле єдиними: у рамках львівського тижня моди проводилися лекції, майстер-класи, відбувалися модні батли, презентації прикрас і благодійні покази. Коротко кажучи, якщо ви цікавитеся модою, стилем чи суміжними тематиками хоч трохи, то гарантовано б знайшли атракцію до смаку!

  3

Визначальною рисою всіх колекцій було використання стриманих кольорів та асиметричний крій.

Але модні тенденції це не єдина причина, чому СОІ опинилися на Fashion Week: генеральним партнером шоу була ТМ «Галичанка» — наш давній клієнт.

    4

Не претендуючи на звання модних експертів, однозначно стверджуємо: в Україні є талановиті дизайнери, і їм є до чого прагнути та куди рости.

Втім, зробити власні висновки ви можете, переглянувши покази на офіційному сайті Lviv Fashion Week http://lvivfashionweek.com/.

  5