+38 (067) 434-60-64

COI marketing .software на Lviv IT Arena

Отже, декілька слів про найбільшу ІТ-конференцію у Львові. Найзначнішу за кількістю учасників, а також за рейтингом їхньої впливовості та масштабом загалом.

Звичайно, мова йде про Lviv IT Arena.

Прагнемо поділитися враженнями, коментарями, досвідом, оскільки цьогоріч COI marketing & software  були присутні тут, на ІТ-арені.
З чого почати: емоцій просто через край, тому в кулуари, напевно, з першого разу заглиблюватись не варто, хоча там теж було цікаво.

Суть заходу — це обмін тенденціями, досвідом, прогноз розвитку ІТ-сфери.

Львів є не тільки культурною столицею, але і айтішною. Багато які глобальні компанії, стартапи, проду?ктові ІТ-компанії обирають саме наше місто як локацію для офісів.
Основним організатором ІТ-арени є  Lviv IT Cluster (http://itcluster.lviv.ua/ ),  спільнота, що контактує з багатьма компаніями, міською владою та працює над тим, щоб робити життя наших IT-guys and developers ще кращим.
Конференція тривала 3 дні: п’ятниця + 2 гарно продумані вихідні для всіх учасників: представників ІТ-сфери, спікерів, організаторів, рекрутерів. Усі були залучені, і кожен міг знайти для себе щось цікаве.
Програма була добре висвітлена в мобільному додатку «Львів ІТ Арена» і насичена крутими доповідями та презентаціям, спілкуванням, технологіями, відпочинком. Все англійською — і це величезний плюс.
Ранок п’ятниці порадував не тільки приємною погодою, але і жвавим відкриттям Арени. На вході гостей зустрічали волонтери і сама ІТ Арена у всю свою величину. Проблем, до речі, з чергами та реєстрацією не було, вказівники допомагали знайти потрібну локацію, усю програму заходів можна було з легкістю відстежувати за допомогою веб-додатку. Все так по-айтішному зручно і доступно для кожного.
Варто почати з плюсів: цікаві спікери і теми, учасники конференції мали можливість відвідувати паралельно декілька презентацій, брати участь у дискусіях, повернутися в минуле і подивитись на виставку музейних ІТ-експонатів.

Минуле вдало поєднувалось із майбутнім, адже також була виставка і презентація ІТ-новинок, гаджетів, девайсів, які зараз тільки розвиваються, успішно представлені на ринку або ще тільки мають запускатись у виробництво.

СОІ прийшли в захват від сонячних жалюзі та пристрою, який автоматично записує все, що тільки приходить на думку і злітає з язика. Відповідно, дуже зручно робити усні нотатки.)
Щодо трендів конференції — це, безсумнівно, NPS та Storytelling.
Другий день у нас видався також насиченим, поспілкувалися з багатьма знайомими, друзями і навіть із викладачами.)
Селфі говорять самі за себе:


Завершення конференції — хороша музика, позитивний досвід, атмосфера свята, фото і відчуття наближення робочого тижня.

 
За ці 3 дні в нас народилось багато думок, ідей, планів. Запаслись натхненням як мінімум до наступної Львів ІТ Арени. Тепер  час втілювати ідеї в життя!